Polatların Son Tatilinde Yaptığı ‘Cezaevi’ Esprisi “Engin Polat’ın Manifesti Şaka mı?” Dedirtti?

Geçtiğimiz ay kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan, o zamandan beri de gündemden bir an olsun düşmeyen Dilan ve Engin Polat’ın içeri girmeden önceki son tatillerinde yaptığı ‘cezaevi’ şakalı video yeniden gündem oldu!

Şaşalı, tamamı lüks ayrıntılarla bezeli hayatlarının tüm detaylarını kendi istekleriyle paylaşan Dilan ve Engin Polat, önce halkın sonra da devletin gözüne batınca işler karıştı. Çiftin rüya gibi gözüken hayatı bir gecede tepetaklak oldu.

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat, 42 gündür cezaevinde. Üstelik, tıpkı tutuklanmadan önce olduğu gibi şimdi de hiç gündemden düşmüyorlar.

Dilan ve Engin Polat’la ilgili her gün yeni ve şok edici detaylar öğrenmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz saatlerde yeniden gündem olan, cezaevine girmeden önceki son tatillerinde yaptıkları cezaevi şakalı video da onlardan biri…

Videoda Engin Polat, restoran yerine ‘yemekhane’ dediği için kendini tiye alan Dilan Polat’la “Avluya çıkacağız aşkım avluya. Oradan sonra da koğuşa yatmaya ineceğiz” diyerek dalga geçiyor…

İşte “Engin Polat’ın manifesti şaka mı?” dedirten o anlar?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir